STRACH, SMYSL, MOTIVACE 


Přednáška o cestě z komfortní zóny, neustálém hledání (se), vyhoření i překonávání bariér. Právě tyto tři jevy každý den vstupují do hry. Pojďme se nad nimi na chvíli zamyslet a pro-zkoumat je. Následuje otevřená debata a možnost položit dotazy i mimo téma prezentace.

Samotná přednáška je zhruba na 40 minut, následovat může 50 minut otevřené debaty na různá témata, která budou účastníky zajímá.

 

 

Díky spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci mají její studenti zvýhodněné vstupné.
Vstupenky pro studenty TUL budou kontrolovány při vstupu na akci (ISIC, potvrzení o studiu, atd...)


Přednášející:  

Karel Kovář alias KOVY je jeden z nejvýraznějších představitelů české YouTube scény, který dokáže oslovit široké publikum aktuálními společenskými tématy, kterým se jiní spíše vyhýbají. Na svém Youtube kanále má více než 933 tisíc odběratelů a už dávno ho nesledují jen děti.  Je také moderáto-rem diskuzního pořadu V centru Televize Seznam.

KOVY je považován za jednoho z nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích a magazín Forbes ho opako-vaně zařadil do prestižního žebříčku 30 pod 30. V minulosti byl vybrán jako jeden ze tří youtuberů, kteří měli možnost vyzpovídat předsedu Evropské komise Jeana-Clauda Junckera. Je také držitelem mnoha ocenění Czech Blog Awards a Czech Social Award v kategorii Social Impact&Change a Fair Play. Zároveň je autorem autobiografického bestselleru OVŠEM a je pravidelným hostem veřejných diskuzí a debat.

 


PARTNEŘI AKCE