Botanická zahrada v Liberci


Botanická zahrada v Liberci je malebným a inspirativním místem pro milovníky rostlinného světa. Návštěvníkům umožní vstoupit do pralesů Jižní Ameriky či Jihovýchodní Asie. Dále se mohou projít mexickou polopouští s obřími kaktusy nebo se přenést v čase do doby dinosaurů a poznat prostředí, ve kterém tito fascinující tvorové žili, a rostliny, jimiž se živili.

Venkovní expozice zavedou návštěvníky do přírody Krkonoš, Českého středohoří anebo představí kolekce růží, denivek, kosatců, rododendronů a azalek. Anebo si jen můžete odpočinout na lavičkách ve stínu letitých stromů.

Botanická zahrada v Liberci je též mezinárodně proslulá svými bohatými sbírkami masožravých rostlin, orchidejí, kapradin (včetně stromových forem) a velkorysými expozicemi s mnoha druhy leknínů, a to i největších tropických druhů jakými je viktorie královská.


 

 

1 + 1 zdarma*


*Pro registrované účastníky do EDUCA KIDS vstup 1+1 a to od 9.10 do 15.10. 2023 (vstupenka 1+1 znamená k jednomu dospělému je jedno dítě zdarma)

Jak se registrovat pro získání slevy?

Možnost čerpat výhody a slevy na vstupné získá zájemce jednoduchou registrací v rámci Educa Kids zde. Osoby mladší 15 let musí být přidány v rámci registrace zákonným zástupcem.

Více o partnerovi


facebook      website 

 

 zpět