DINOPARK PLAZA LIBEREC


Celoročně otevřený krytý zábavní park, který najdete ve třech patrech nákupního centra Plaza Liberec. Unikátní pohled na vývoj planety Země od Velkého třesku přes období vlády dinosaurů až do dnešních dnů. Pravěký druhohorní prales s bouřkou a opravdovým deštěm, stezka pro odvážné děti DinoTrek, Dětské paleontologické hřiště a DinoLaser, co prověří váš postřeh a hbitost… Toto vše a mnoho dalšího společně s desítkami druhohorních vládců naší planety na vás čeká po celý rok v atraktivním prostředí nedaleko centra Liberce. Parkování pro návštěvníky DinoParku zdarma. 

 

 

SLEVA 20 %*

 

*Registrovaní účastníci v rámci EDUCA KIDS mají možnost čerpat 20% slevu na vstupné v období  10. - 16. října 2022. Slevu uplatní na pokladně DinoParku  po prokázání registračního mailu např. v mobilním telefonu. Uplatnit slevu lze též prokázáním se žlutým náramkem EDUCA KIDS připevněným na ruce. 

Jak se registrovat pro získání slevy?

Možnost čerpat výhody a slevy na vstupné získá zájemce jednoduchou registrací v rámci Educa Kids zde. Osoby mladší 15 let musí být přidány v rámci registrace zákonným zástupcem.

Více o partnerovi

 

 zpět