DOCTRINA - PODJEŠTĚDSKÉM GYMNÁZIU


Doctrina vytváří unikátní třístupňový systém vzdělávání, jenž je komplexně propojen. Systém začíná školkou, pokračuje přes základní školu a gymnáziem končí. Naše školka nabízí laskavé a vstřícné prostředí, kde je dítě i rodič naším partnerem. U nás na základní škole se vaše dítě neztratí v davu. Nechte ho objevit, v čem vyniká, a pracovat na tom. A nakonec na Doctrině Podještědském gymnáziu pomáháme studentům objevit jejich talent a rozvíjet ho. Nabízíme nejširší nabídku volitelných předmětů, rodinnou atmosféru a individuální přístup.
Děti se potřebují učit objevováním, poznáváním a prožitkem. Potřebují pochopit svět kolem sebe. Nechte je si najít vlastní cestu. Zvolte Doctrinu.EDUCA KIDS

Zažijte se svou třídou spoustu zajímavých fyzikálních pokusů, které si všichni žáci nejen vyzkouší, ale i vyrobí a některé i odnesou domů. Vše zábavnou formou. Žáci zažijí výuku tak, jak ji prožívají naši žáci a studenti na školách Doctrina. Vzdělávací dopoledne proběhne v budově gymnázia. Délka programu pro jednu třídu je 45 minut. Nutná předchozí rezervace. Jedině prožitkem se děti naučí nejvíce a pochopí svět kolem sebe.


 

 

 

 

PROGRAM PRO EDUCA KIDS 2022


Úterý 11. 10.
od 9:00, 10:00 a 11:00

DOCTRINA - PODJEŠTĚDSKÉM GYMNÁZIU
Sokolovská 328, Liberec 14
pouze 5. ročníky ZŠ, délka cca 45 min., kapacita max. 1 třída
nutná předchozí rezervace

Edukativní program pro  5. třídy na DOCTRINA GYMNÁZIU

zábavný vzdělávací program plný fyzikálních pokusů, které si připravili sami studenti

 

Mám zájem čerpat výhody a slevy v rámci Educa Kids?

Možnost čerpat výhody a slevy na vstupné získá zájemce jednoduchou registrací v rámci Educa Kids zde. Osoby mladší 15 let musí být přidány v rámci registrace zákonným zástupcem.

Mám zájem účastnit se programu s omezenou kapacitou a nutnou předchozí rezervací?

Na programy s omezenou kapacitou je nutné se nejprve registrovat a následně přihlásit zasláním e-mailu na adresu registrace@educaweek.cz.

V případě, že jste veřejnost = jednotlivci, do Předmětu uveďte „KIDS + název programu“. V těle následně uveďte název organizace, zvolený čas programu, jména a věk každého účastníka, a telefonní kontakt zodpovědné osoby (pro případ organizačních změn).
Příklad přihlašovacího e-mailu:
Předmět mailu: KIDS - Jak se staví muzeum
Tělo mailu:
Severočeské muzeum
14:00
Jan Novák - doprovod, tel.: 731 001 001
Jana Nováková - 8 let
Radek Pilný - 9 let
Následně od týmu EDUCA KIDS obdržíte potvrzení rezervace účasti.
Při návštěvě doprovodného programu či čerpání výhody u vybrané organizace Vám bude u vstupu nabídnutý malý dárek, žlutý náramek "I LOVE EDUCA". Tento náramek potvrzuje Vaši registraci a lze se s ním prokazovat při návštěvách dalších partnerů.


V případě, že objednáváte program
pro třídní kolektiv či organizovanou skupinu s doprovodem, do Předmětu uveďte „KIDS + název programu“. V těle následně uveďte název organizace, zvolený čas programu, počet a přibližný věk účastníků, a telefonní kontakt zodpovědné osoby (pro případ organizačních změn).

Následně od týmu EDUCA KIDS obdržíte potvrzení rezervace účasti Vašeho kolektivu.


Více o partnerovi

 

Mateřská škola

facebook      instagram      website

Základní škola

facebook      instagram      youtube      website

Gymnázium

facebook      instagram      youtube      website

zpět