iQLANDIA LIBEREC


iQLANDIA je unikátní vědecko-zábavní centrum s planetáriem v Liberci. Přijeďte si užít den plný hravé zábavy. Vše si můžete osahat a vyzkoušet na vlastní kůži. V 11 expozicích vás čeká přes 400 interaktivních exponátů.

Zažijte jízdu v Mars roveru, poznejte Teslův transformátor, Ohnivé tornádo, pokecejte s humanoidním robotem Thespianem. Několikrát denně je pro vás také připravená oblíbená science show nebo zábavné workshopy. iQLANDIE je vhodná pro děti od 8 let.

Součástí budovy iQLANDIE je i iQPLANETÁRIUM, ve kterém se můžete těšit na 4K projekce, filmy i živé komentáře. 

Libereckou iQLANDII najdete v centru města v Nitranské ulici, nedaleko od výpadovky na Prahu, blízko vlakového i autobusového nádraží. Centrum je bezbariérové, má vlastní parkoviště, restauraci i obchod se suvenýry iQshop.K iQLANDII patří také zábavní centrum určené pro menší děti – iQPARK. Najdete ho naproti přes ulici v budově Centra Babylon. Liberecké science centrum iQPARK jsou čtyři podlaží nabitá interaktivními exponáty a zážitky. Originální expozice umožňují dětem si vše vyzkoušet, osahat, třeba i vyzkoušet, čím by chtěli jednou být.

Science centrum iQPARK je vhodné především pro děti od dvou do deseti let. Pro ně iQPARK připravuje speciální Vědecké dílničky

Přijďte strávit příjemný den s rodinou do místa, kde poznávání baví.Více o partnerovi

 

facebook      instagram      youtube      website 

 

 

PROGRAM PRO EDUCA KIDS 2022


Úterý 11. 10.
14:00 – 16:00

iQPARK
kapacita 15 dětí + doprovod, děti 4-9 let
nutná předchozí rezervace

ROBOTI PRO NEJMENŠÍ

(workshop v chytré dílně s využitím moderních technologií + celodenní vstupné do iQPARKU zdarma)

Děti se seznámí s několika typy jednoduchých robotů, vyzkouší si jejich ovládání a plnění úkolů přizpůsobených dovednostem dětí. Na děti čeká mimo jiné robot housenka a včelka a také malý robot ozobot, který se pohybuje podle barevných kódů nakreslených dětmi na papír.


Středa 12. 10.
od 14:00

iQLANDIA
kapacita 40 osob, děti 9 – 14 let,
nutná předchozí rezervace

SCIENCE SHOW

(naučná show plná pokusů a experimentů)

Zúčastněte se zábavných experimentů z chemie a fyziky, které mají hlavně motivační charakter a super efekt. Show je založena převážně na chemických reakcích, jejichž průběh je doprovázen různými efekty (dým, záblesky, oheň), a na experimentech s kapalným dusíkem.


Čtvrtek 13. 10.
14:00

projekce v iQPLANETÁRIU
kapacita 50 osob, děti 7 – 13 let,
nutná předchozí rezervace

VESMÍRNÍ PARŤÁCI: Světelná mise.

Starouš a Zoe zachraňují sluneční světlo a při tom poznávají jeho barvy a vlastnosti. Novinka v libereckém planetáriu. 30 min film + 30 min živý komentář a projekce noční oblohy.


SLEVA 20 % *
z ONLINE vstupenek


* V rámci EDUCA KIDS v termínu 10. - 16. října 2022 bude na ONLINE vstupné do iQLANDIE a iQPARKU registrovaným účastníkům poskytnuta extra 20% sleva formou unikátního kódu. Sleva se nevztahuje na vstup do Planetária. Oproti vstupnému na pokladně ušetří registrovaný až 40%. 

 

Mám zájem čerpat výhody a slevy v rámci Educa Kids?

Možnost čerpat výhody a slevy na vstupné získá zájemce jednoduchou registrací v rámci Educa Kids zde. Osoby mladší 15 let musí být přidány v rámci registrace zákonným zástupcem.

Mám zájem účastnit se programu s omezenou kapacitou a nutnou předchozí rezervací?

Na programy s omezenou kapacitou je nutné se nejprve registrovat a následně přihlásit zasláním e-mailu na adresu registrace@educaweek.cz.

V případě, že jste veřejnost = jednotlivci, do Předmětu uveďte „KIDS + název programu“. V těle následně uveďte název organizace, zvolený čas programu, jména a věk každého účastníka, a telefonní kontakt zodpovědné osoby (pro případ organizačních změn).
Příklad přihlašovacího e-mailu:
Předmět mailu: KIDS - Jak se staví muzeum
Tělo mailu:
Severočeské muzeum
14:00
Jan Novák - doprovod, tel.: 731 001 001
Jana Nováková - 8 let
Radek Pilný - 9 let
Následně od týmu EDUCA KIDS obdržíte potvrzení rezervace účasti.
Při návštěvě doprovodného programu či čerpání výhody u vybrané organizace Vám bude u vstupu nabídnutý malý dárek, žlutý náramek "I LOVE EDUCA". Tento náramek potvrzuje Vaši registraci a lze se s ním prokazovat při návštěvách dalších partnerů.


V případě, že objednáváte program
pro třídní kolektiv či organizovanou skupinu s doprovodem, do Předmětu uveďte „KIDS + název programu“. V těle následně uveďte název organizace, zvolený čas programu, počet a přibližný věk účastníků, a telefonní kontakt zodpovědné osoby (pro případ organizačních změn).

Následně od týmu EDUCA KIDS obdržíte potvrzení rezervace účasti Vašeho kolektivu.

zpět