ŠKODA MUZEUM


V roce 1895 založili Václav Laurin a Václav Klement v Mladé Boleslavi společný podnik. ŠKODA tak patří mezi přední světové automobilky s nejbohatší tradicí na světě. Muzeum oživilo tento příběh na autentickém místě – v bývalých výrobních halách, ve kterých se až do roku 1928 vyráběly automobily. Hned vedle v největším a nejmodernějším závodě tento příběh pokračuje: den co den tam sjíždějí z výrobní linky nové škodovky.Hlavní obsahová myšlenka ŠKODA Muzea stojí na souznění oblastí: Tradice, Evoluce a Preciznosti. Sbírky současného ŠKODA Muzea tvoří převážně osobní vozy ze sériové výroby, ale také závodní speciály, prototypy, desítky motorů a motocykly. ŠKODA Muzeum má samozřejmě v majetku také množství dalších archiválií, pohárů, plaket, příslušenství, či modelů.K největším návštěvnickým magnetům patří nejstarší exponáty – jedná se o kolo značky Slavia z roku 1899 a první mladoboleslavský automobil Laurin & Klement Voiturette typ A, který automobilka uvedla na trh v roce 1905. Tím však výčet zajímavých vozů ani zdaleka nekončí. Velké pozornosti se těší i černá ŠKODA Popular Sport „Monte Carlo“ z roku 1937, ŠKODA Superb z roku 1940 a mnohé další. Více o partnerovi

 

facebook     website 

 

 

PROGRAM PRO EDUCA KIDS 2022


Úterý 11. 10.
9:00 - 12:00

ŠKODA Muzeum
pro kolektivy dětí ZŠděti nad 10 let
nutná předchozí rezervace

PROHLÍDKA ŠKODA MUZEA

komentovaná prohlídka
ŠKODA Muzea, depozitáře a
závodu ŠA


Úterý 11. 10.
12:00 - 15:00

ŠKODA Muzeum
pro kolektivy dětí ZŠděti nad 10 let
nutná předchozí rezervace

PROHLÍDKA ŠKODA MUZEA

komentovaná prohlídka
ŠKODA Muzea, depozitáře a
závodu ŠA


Středa 12. 10.
9:00 - 12:00

ŠKODA Muzeum
pro kolektivy dětí ZŠděti nad 10 let
nutná předchozí rezervace

PROHLÍDKA ŠKODA MUZEA

komentovaná prohlídka
ŠKODA Muzea, depozitáře a
závodu ŠA


Prohlídka expozic ŠKODA Muzea
ZDARMA o víkendu 15. a 16. 10. 2022*


*Pro účastníky Educa KIDS po prokázání registračního mailu např. v mobilním telefonu nebo žlutým náramkem EDUCA KIDS připevněným na ruce je vstup zdarma po celý víkend 15. - 16. 10. 2022. (bez nutnosti předchozí rezervace)

Mám zájem čerpat výhody a slevy v rámci Educa Kids?

Možnost čerpat výhody a slevy na vstupné získá zájemce jednoduchou registrací v rámci Educa Kids zde. Osoby mladší 15 let musí být přidány v rámci registrace zákonným zástupcem.

Mám zájem účastnit se programu s omezenou kapacitou a nutnou předchozí rezervací?

Na programy s omezenou kapacitou je nutné se nejprve registrovat a následně přihlásit zasláním e-mailu na adresu registrace@educaweek.cz.

V případě, že jste veřejnost = jednotlivci, do Předmětu uveďte „KIDS + název programu“. V těle následně uveďte název organizace, zvolený čas programu, jména a věk každého účastníka, a telefonní kontakt zodpovědné osoby (pro případ organizačních změn).
Příklad přihlašovacího e-mailu:
Předmět mailu: KIDS - Jak se staví muzeum
Tělo mailu:
Severočeské muzeum
14:00
Jan Novák - doprovod, tel.: 731 001 001
Jana Nováková - 8 let
Radek Pilný - 9 let
Následně od týmu EDUCA KIDS obdržíte potvrzení rezervace účasti.
Při návštěvě doprovodného programu či čerpání výhody u vybrané organizace Vám bude u vstupu nabídnutý malý dárek, žlutý náramek "I LOVE EDUCA". Tento náramek potvrzuje Vaši registraci a lze se s ním prokazovat při návštěvách dalších partnerů.


V případě, že objednáváte program
pro třídní kolektiv či organizovanou skupinu s doprovodem, do Předmětu uveďte „KIDS + název programu“. V těle následně uveďte název organizace, zvolený čas programu, počet a přibližný věk účastníků, a telefonní kontakt zodpovědné osoby (pro případ organizačních změn).

Následně od týmu EDUCA KIDS obdržíte potvrzení rezervace účasti Vašeho kolektivu.

zpět