TECHNICKÁ UNIVERZITA V LIBERCI


Jsme jedinou univerzitou v Libereckém kraji. Máme sedm fakult a jeden odborný ústav. Navzdory názvu se nevěnujeme jen technickým oborům, vzděláváme i ekonomy, učitele, architekty a další odborníky. Studium nabízíme širokému spektru uchazečů od nejmladších žáků na dětské univerzitě, absolventům středních škol v podobě nejen bakalářského studia a v neposlední řadě i aktivním seniorům na univerzitě třetího věku.

Aktuální žebříček QS řadí TUL mezi 1000 nejlepších univerzit světa do ranku 801–1000. Podle studie think-tanku IDEA při Národohospodářském ústavu AV ČR je TUL pátá mezi organizacemi a firmami s nejcitovanějšími patenty v ČR, mezi univerzitami je první. Více na www.tul.cz 


 

 

 

PROGRAM PRO EDUCA KIDS 2022


Středa 12. 10. 15:00 – 18:00

 Budova G
Univerzitní náměstí 1410/1
Zastávka autobusu Technická univerzita

bez předchozí rezervace

ZÁBAVNÉ EDUKATIVNÍ ODPOLEDNE

Zveme všechny děti a jejich rodiče a prarodiče na zábavné edukativní odpoledne, které si pro vás připravili naši studenti spolu s pedagogy.

 

Mám zájem čerpat výhody a slevy v rámci Educa Kids?

Možnost čerpat výhody a slevy na vstupné získá zájemce jednoduchou registrací v rámci Educa Kids zde. Osoby mladší 15 let musí být přidány v rámci registrace zákonným zástupcem.

Mám zájem účastnit se programu s omezenou kapacitou a nutnou předchozí rezervací?

Na programy s omezenou kapacitou je nutné se nejprve registrovat a následně přihlásit zasláním e-mailu na adresu registrace@educaweek.cz.

V případě, že jste veřejnost = jednotlivci, do Předmětu uveďte „KIDS + název programu“. V těle následně uveďte název organizace, zvolený čas programujména a věk každého účastníka, a telefonní kontakt zodpovědné osoby (pro případ organizačních změn).
Příklad přihlašovacího e-mailu:
Předmět mailu: KIDS - Jak se staví muzeum
Tělo mailu:
Severočeské muzeum
14:00
Jan Novák - doprovod, tel.: 731 001 001
Jana Nováková - 8 let
Radek Pilný - 9 let
Následně od týmu EDUCA KIDS obdržíte potvrzení rezervace účasti.
Při návštěvě doprovodného programu či čerpání výhody u vybrané organizace Vám bude u vstupu nabídnutý malý dárek, žlutý náramek "I LOVE EDUCA". Tento náramek potvrzuje Vaši registraci a lze se s ním prokazovat při návštěvách dalších partnerů.


V případě, že objednáváte program 
pro třídní kolektiv či organizovanou skupinu s doprovodem, do Předmětu uveďte „KIDS + název programu“. V těle následně uveďte název organizace, zvolený čas programu, počet a přibližný věk účastníků, a telefonní kontakt zodpovědné osoby (pro případ organizačních změn).

Následně od týmu EDUCA KIDS obdržíte potvrzení rezervace účasti Vašeho kolektivu.

 


Více o partnerovi

 

facebook    instagram    youtube    website   website

zpět