ZOO LIBEREC


Začátky zoologické zahrady v Liberci sahají až k roku 1904. Tehdy to začalo veřejnou ptačí voliérou a iniciativou tehdejšího německého ornitologického spolku. A ptáci provází libereckou zoo po celou její historii až do současnosti. Liberec se totiž chlubí zajímavou kolekcí dravých ptáků a programem na vypouštění např. orlosupů bradatých do volné přírody. Ve zdejší zoo najdete ale mnohem víc – kromě ptáků i savce, plazy, obojživelníky, hmyz i ryby – celkem je to téměř 1500 zvířat a více než 170 vzácných a ohrožených druhůEDUCA KIDS

Liberecká zoo se i v roce 2022 zapojuje do programu Educa Kids nabídkou prohlídek zoologické zahrady s průvodcem, letos ale - z personálních a kapacitních důvodů – pouze ve dvou dnech a jen v dopoledních hodinách. Takže neváhejte a zarezervujte si včas buď pondělí (10. 10.) nebo  úterý (11. 10.) od devíti nebo od desíti hodin komentovanou prohlídku zoologické zahrady. Akce je vhodná spíše pro třídní kolektivy z 2. stupně ZŠ, optimální velikost skupiny je 20 žáků + doprovod. Vstupné je na tyto akce poloviční, tedy 50% sleva pro každého, za průvodce se v těchto dvou dnech a v uvedených hodinách neplatí.  Prohlídka s průvodcem trvá 1,5 až 2 hodiny. Více o partnerovi

 

facebook     instagram     youtube     website

 

 

PROGRAM PRO EDUCA KIDS 2022


Pondělí 10. 10.
od 9:00 a 10:00

ZOO Liberec
pro kolektivy dětí MŠ i ZŠ, kapacita max. 1 třída
nutná předchozí rezervace

KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY

V rámci těchto komentovaných prohlídek je vstup do zoo s 50% slevou a průvodce zdarma. 


Úterý 11. 10.
od 9:00 a 10:00

ZOO Liberec
pro kolektivy dětí MŠ i ZŠ, kapacita max. 1 třída
nutná předchozí rezervace

KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY

V rámci těchto komentovaných prohlídek je vstup do zoo s 50% slevou a průvodce zdarma. 


SLEVA 20 % *


*Po celou dobu EDUCA KIDS (od 10. 10. do 16. 10. 2022) je vstupné pro všechny účastníky EDUCA KIDS (kteří se prokáží registrací) s 20% slevou.  

 

Mám zájem čerpat výhody a slevy v rámci Educa Kids?

Možnost čerpat výhody a slevy na vstupné získá zájemce jednoduchou registrací v rámci Educa Kids zde. Osoby mladší 15 let musí být přidány v rámci registrace zákonným zástupcem.

Mám zájem účastnit se programu s omezenou kapacitou a nutnou předchozí rezervací?

Na programy s omezenou kapacitou je nutné se nejprve registrovat a následně přihlásit zasláním e-mailu na adresu registrace@educaweek.cz.

V případě, že jste veřejnost = jednotlivci, do Předmětu uveďte „KIDS + název programu“. V těle následně uveďte název organizace, zvolený čas programu, jména a věk každého účastníka, a telefonní kontakt zodpovědné osoby (pro případ organizačních změn).
Příklad přihlašovacího e-mailu:
Předmět mailu: KIDS - Jak se staví muzeum
Tělo mailu:
Severočeské muzeum
14:00
Jan Novák - doprovod, tel.: 731 001 001
Jana Nováková - 8 let
Radek Pilný - 9 let
Následně od týmu EDUCA KIDS obdržíte potvrzení rezervace účasti.
Při návštěvě doprovodného programu či čerpání výhody u vybrané organizace Vám bude u vstupu nabídnutý malý dárek, žlutý náramek "I LOVE EDUCA". Tento náramek potvrzuje Vaši registraci a lze se s ním prokazovat při návštěvách dalších partnerů.


V případě, že objednáváte program
pro třídní kolektiv či organizovanou skupinu s doprovodem, do Předmětu uveďte „KIDS + název programu“. V těle následně uveďte název organizace, zvolený čas programu, počet a přibližný věk účastníků, a telefonní kontakt zodpovědné osoby (pro případ organizačních změn).

Následně od týmu EDUCA KIDS obdržíte potvrzení rezervace účasti Vašeho kolektivu.


 

zpět