ZOO LIBEREC


Začátky zoologické zahrady v Liberci sahají až k roku 1904. Tehdy to začalo veřejnou ptačí voliérou a iniciativou tehdejšího německého ornitologického spolku. A ptáci provází libereckou zoo po celou její historii až do současnosti. Liberec se totiž chlubí zajímavou kolekcí dravých ptáků a programem na vypouštění např. orlosupů bradatých do volné přírody. Ve zdejší zoo najdete ale mnohem víc – kromě ptáků i savce, plazy, obojživelníky, hmyz i ryby – celkem je to téměř 1500 zvířat a více než 170 vzácných a ohrožených druhůEDUCA KIDS

Posláním zoologických zahrad je nejen ochrana ohrožených zvířat a biodiverzity, ale i vzdělávání a zábava. V rámci Educa KIDS vám vyjde návštěva Zoo Liberec s dětmi levněji. Po celý týden od 9. do 15. října jdou děti do zoo zdarma. Podmínkou je registrace EDUCA KIDS a dospělý doprovod, pro který platí cena vstupného dle aktuálního říjnového ceníku. Využijte tuto možnost. Liberecká zahrada je krásná v každém ročním období a návštěva v říjnu znamená klidnější procházku bez letních turistů. Více o partnerovi


facebook     instagram     youtube     website

 

 

1 + 1 zdarma*


*Pro registrované účastníky do EDUCA KIDS vstup 1+1 a to od 9.10 do 15.10. 2023 (vstupenka 1+1 znamená k jednomu dospělému je jedno dítě zdarma)

PROGRAM PRO EDUCA KIDS 2023


Sobota 14. 10.

10:00 - 13:00

ZOO Liberec
pro děti i dospělé
bez předchozí rezervace

ENRICHMENT – OBOHACENÍ A ZPESTŘENÍ PROSTŘEDÍ ZVÍŘAT V ZOO

Na louce pod pokladnou budou připraveny polotovary, přírodniny, spojovací materiál, nářadí, návody i odborná pomoc. Zoo uvítá každého šikovného a ochotného návštěvníka. 

 


Mám zájem čerpat výhody a slevy v rámci Educa Kids?

Možnost čerpat výhody a slevy na vstupné získá zájemce jednoduchou registrací v rámci Educa Kids zde. Osoby mladší 15 let musí být přidány v rámci registrace zákonným zástupcem.

Mám zájem účastnit se programu s omezenou kapacitou a nutnou předchozí rezervací?

Na programy s omezenou kapacitou je nutné se nejprve registrovat a následně přihlásit zasláním e-mailu na adresu registrace@educaweek.cz.

V případě, že jste veřejnost = jednotlivci, do Předmětu uveďte „KIDS + název programu“. V těle následně uveďte název organizace, zvolený čas programu, jména a věk každého účastníka, a telefonní kontakt zodpovědné osoby (pro případ organizačních změn).
Příklad přihlašovacího e-mailu:
Předmět mailu: KIDS - Jak se staví muzeum
Tělo mailu:
Severočeské muzeum
14:00
Jan Novák - doprovod, tel.: 731 001 001
Jana Nováková - 8 let
Radek Pilný - 9 let
Následně od týmu EDUCA KIDS obdržíte potvrzení rezervace účasti.
Při návštěvě doprovodného programu či čerpání výhody u vybrané organizace Vám bude u vstupu nabídnutý malý dárek, žlutý náramek "I LOVE EDUCA". Tento náramek potvrzuje Vaši registraci a lze se s ním prokazovat při návštěvách dalších partnerů.

V případě, že objednáváte program pro třídní kolektiv či organizovanou skupinu s doprovodem. Registrace bude probíhat u dané organizace, která tento program pořádá.

Kontaktní údaje pro přihlášení:

  • Severočeské muzeum – Objednávkový formulář zde
  • Oblastní Galerie Libereclektorske@ogl.cz
  • Krajská Vědecká Knihovna -  tel. +420 482 412 162
  • IGI Vratislavice - eva.rihova@igivratislavice.cz nebo tel. +420 770 168 322
  • DDM Větrník -  zuzana.kyselova@ddmliberec.cz Do předmětu napište prosím EDUCA WEEK DDM VĚTRNÍK. V těle emailu uveďte název vaší organizace, zvolený čas programu, počet a přibližný věk účastníků, dále je potřeba telefonní kontakt zodpovědné osoby (v případě organizačních změn)
  • Město Liberec - na tel.: +420 485 101 709 či na mailové adrese info@visitliberec.eu

Do Předmětu uveďte „KIDS + název programu“. V těle následně uveďte název organizace, zvolený čas programu, počet a přibližný věk účastníků, a telefonní kontakt zodpovědné osoby (pro případ organizačních změn).

Následně od organizace obdržíte potvrzení rezervace účasti Vašeho kolektivu.


 

zpět