Schválně, jestli už víte, jak bude vypadat váš stánek na Educe. Pro jistotu jsme pro vás sepsali naše praxí ověřené tipy, abyste na nic nezapomněli.

1. Buďte otevření

A to doslova. Postavte stánek tak, aby se vás lidé nemuseli na nic ptát přes pult, ale pozvěte je dovnitř. Vejde se tam tak daleko víc lidí, a navíc to působí lépe na lidi – skoro jako byste je k sobě pozvali na návštěvu.

2. Buďte to VY

Neposílejte za sebe na Educu brigádníky, buďte autentičtí. Firma by tam tedy měla poslat své zaměstnance (klidně z HR, ale i řadové zaměstnance) a u stánku školy je skvělé mít studenty i učitele kvůli zvídavým dotazům rodičů i studentů. Nebo třeba kvůli ukázkám vaší práce.

3. Nezapomeňte na letáčky

Tiskoviny se vám jistě budou hodit, podle toho si vás lidé vybaví, i když dorazí z Educy domů. Jen pozor abyste návštěvníky stánku nezahltili zbytečnými papíry, občas postačí i malá vizitka. Hodit se vám mohou i vytištěné inzeráty s aktuální nabídkou práce nebo praxe.

4. Připravte kvalitní zázemí

Když se budou zaměstnanci nebo studenti ve vašem stánku cítit dobře, odrazí se to na náladě celého prostoru. Nechte je vzít si pauzu, zajistěte jim občerstvení nebo jinou kompenzaci. K unuděnému a zamračenému stánku nikdo nepřijde!

5. Vyškolte si lidi

Dbejte na to, aby ten, kdo vás bude reprezentovat, věděl jak na to. Aby uměl školu nebo firmu představit v několika málo větách a zodpověděl všechny dotazy. Vyrazit můžete i mimo stánek a oslovovat návštěvníky v prostorách celého veletrhu.  


Pojďme společně přispět ke skvělé atmosféře, kterou je Educa proslulá. Už se na vás všechny moc těšíme!
 

Zpět na novinky