Aktualizováno dne 18. 1. 2022:

Velice nás mrzí, ale musíme zrušit osobní účast na Dnech otevřených dveří, které se měly uskutečnit tento pátek a sobotu. Není třeba však být smutní, my s vámi být chceme, proto k vám jdeme ONLINE!

Řadu informací o Liberecké zdrávce naleznete již nyní na našich webových stránkách nebo sociálních sítích, postupně vám pomůžeme vyplnit přihlášku ke studiu, seznámíme vás například s tím, jak díky pilotnímu ověřování zkrácené formy studia bude možné být již za 6 let kvalifikovanou Diplomovanou všeobecnou sestrou a navíc vám díky novým videím umožníme nahlédnout přímo do našich hodin. Pokud však budete chtít naši školu navštívit, tak i tady máme variantu. Individuální návštěvu lze domluvit na emailu kamrichova@szs-lib.cz. Liberecká zdrávka je s Vámi za každých okolností. Nyní naleznete základní informace o nás například na Educe v naší vizitce školy nebo na našich webových stránkách.

Jsme s Vámi, vaši srdcaři! 
 

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Liberec sídlící v samém centru města má dlouholetou tradici. Škola se řadí k těm nejlepším v České republice, a to nejen svým odborný přístupem, ale i nabídkou oborů pro uchazeče. Škola se snaží propojovat teorii s praxí, žáci se kromě teoretických předmětů učí předměty odborné, a to v simulovaných podmínkách na nejmodernějším zdravotnickém vybavení, kterými škola disponuje. Na čem si škola zakládá je individuální přístup k potřebám svých žáků, studentů i jejich zákonných zástupců. Všechny tyto články škola vnímá jako partnery, se kterými na vzdělávání spolupracuje.

V současné době škola nabízí dva studijní obory pro středoškolské vzdělání, jedná se o obor Praktická sestra zakončený maturitní zkouškou a obor Ošetřovatel, který je zakončen výučním listem. Vyšší odborná škola, která je nedílnou součástí Liberecké zdrávky, poté nabízí vzdělání ve studijním oboru Diplomovaná všeobecná sestra, Diplomovaná dětská sestra a novinkou letošního školního roku je obor Diplomovaný zdravotnický laborant.

 

A co teď? No jednoznačně návštěva Liberecké zdrávky. A nejlepší příležitost je právě DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, který škola připravila na 21. ledna 2022 v čase mezi 14–18 hodinou a dále 22. ledna 2022 od 9-12 hodin. V průběhu obou dnů budou mít zájemci o zdravotnické vzdělání i jejich rodiče možnost prohlédnout si celé zázemí školy, vybavené odborné učebny i učebny teoretické, budou mít příležitost se zeptat na vše, co je zajímá, poznají své budoucí pedagogy, spolužáky i celou atmosféru školy, která se ne nadarmo pyšní přízviskem „škola se srdcem na dlani.“ A protože jsme srdcaři a opravdu nám záleží na každém z nás, DOPORUČUJEME všem zájemcům o Den otevřených dveří, aby před návštěvou naší školy podstoupili i díky stále nepříznivé epidemiologické situaci absolvování PCR testu. Zároveň prosíme o sledování podmínek pro konání hromadných akcí. DĚKUJEME, že jsme v tom SPOLEČNĚ!

Na všechny se těší celým tým „Srdcařů“ Liberecké zdrávky 

Aktuální informace na www.libereckazdravka.cz

Zpět na novinky