Cílem veletrhu je představit atraktivní formou liberecké zaměstnavatele a jejich požadavky na vzdělání budoucích zaměstnanců. Následně ukázat veřejnosti i to, jak se mění podoba práce v moderních společnostech, továrnách a průmyslových závodech. Pokud chcete své jméno zatraktivnit a zviditelnit na trhu práce, tvořit top image společnosti pro svoje budoucí zaměstnance nebo se dostat do povědomí studentů, kteří stojí před volbou budoucího zaměstnání, tak se neváhejte stát součástí EDUCA EXPO 2021. 

Proč se tedy stát součástí EDUCA WEEKU?
Připravili jsme si pro Vás 7 důvodů:

EDUCA WEEK – největší veletrh na severu Čech i v Česku
Určitě víte, že EDUCA WEEK je největším veletrhem vzdělávání a pracovních příležitostí v severních Čechách, ale i v České republice. V roce 2019 EDUCU navštívilo více jak 20 000 tisíc návštěvníků a každým rokem číslo stoupá. Máte tak jedinečnou možnost oslovit své potencionální zaměstnance nebo nabídnout možnosti absolventům. 

Unikátní EXPO koncept
Home Credit Arena se po 3 dny stane jedinečným místem, kde se propojí vzdělávání, pracovní nabídky a možnosti nejen v Libereckém kraji. Více jak 150 vystavovatelů na jednom místě, a to vše díky unikátnímu konceptu včetně bohatého programu. Představte svoji společnost netradičně – ukázka výroby, virtuální realita nebo návštěva Vaší společnosti? Vše je možné. EDUCA WEEK Vám dává možnost prezentovat se originálně. 

Budujte prestiž i Vy mezi největšími zaměstnavateli v ČR
Budujte spolu s námi Vaši prestiž. EDUCA WEEK pomáhá všem společnostem díky unikátnímu konceptu, který má ukázat zajímavosti z Vašeho prostředí. EDUCA WEEK je tím pravým místem pro budování pozitivní image Vaší společnosti v našem kraji. Díky silnému jménu a PR Vám pomůžeme být vidět.

Najděte své potencionální zaměstnance již na střední škole
Rádi propojujeme a to i v případě společností a studentů. Nabízíte unikátní trainee programy nebo praxe? Chcete se zapojit do rozvoje studentů v kraji nebo se pochlubit Vaším unikátním projektem pro studenty? EDUCA WEEK je pro Vás tím pravým místem. 3 unikátní dny, kdy se můžete přímo propojit se studenty středních škol a ukázat jim budoucnost ve Vaší společnosti. 

EDUCA EXPO zdarma
Tak jako každý rok má každý návštěvník vstup na veletrh zcela zdarma.

HR Konference
I tento rok nebude chybět tradiční HR konference, která Vás provede trendy v oblasti HR a marketingu. V rámci výstavní plochy máte 2 vstupy na konferenci od nás jako dárek.

EDUCA Kids, EDUCA Visit a EDUCA Online
Bohatý program na Vás čeká v rámci akce EDUCA WEEK. V tomto programu jsou zahrnuty 4 sekce. EDUCA EXPO, EDUCA ONLINE, EDUCA VISIT a EDUCA KIDS. Bližší informace o jednotlivých sekcích se můžete dočíst v našich článcích.

Stále váháte? V případě jakýchkoliv dotazů či pro bližší informace se neváhejte obrátit na koordinátorku veletrhu Terezu Matulovou, která Vám zodpoví dotazy a probere možnosti Vaší prezentace.

matulova@homecreditarena.cz
Tel: 608 114 403

Zpět na novinky