Multisport zprostředkovává sport do firem. Jak to vlastně funguje?

Karta MultiSport je zaměstnanecký benefit, se kterým lze navštěvovat více než 2 000 sportovních a relaxačních zařízení po celé ČR a SR. Kartu zprostředkovává zaměstnanci jeho zaměstnavatel s tím, že mu ji buď plně hradí, nebo se na jejím financováním podílí, případně si ji pracovník platí sám.

 

Tušíte zhruba kolik lidí v Česku jste už přivedli k pravidelnému sportování?

K 1. 10. bude mít v ČR kartu MultiSport již 110 000 uživatelů. Naším cílem je, aby lidé vůbec s nějakou aktivitou začali, jedno v jaké frekvenci, aby se díky tomu cítili lépe. Naše karta totiž není jen na sport, ale také na relaxaci. Lze s ní navštěvovat bazény, sauny, vířivky, solné jeskyně nebo zajít na bowling, golfová odpaliště a mnoho dalšího.

Proč je podle vás sport ve firmách důležitý?

Myslíme si, že podpora aktivního životního stylu by ve firmách měla být samozřejmostí. Díky pohybu a relaxaci jsou zaměstnanci zdravější, spokojenější a pro firmu také výkonnější. Přínos je tedy pro obě strany. Čím dál tím více firem začíná na tuto skutečnost přicházet, a proto roste i počet firem, které podporují work-life balance.

V čem je podle vás Educa unikátní?

Educa má v regionu dlouholetou tradici, máme s ní skvělé zkušenosti a je prioritním veletrhem v oblasti vzdělávání a zaměstnanosti, který jako firma pravidelně navštěvujeme. Ceníme si modelu „vše na jednom místě“ ve velmi efektivní formě.

V čem konkrétně má pro vás Educa smysl?

Educa skvěle propojuje studenty, zaměstnance i zaměstnavatele na jednom místě. Díky ní zvyšujeme povědomí o naší společnosti v celém regionu a oslovujeme nové partnery i klienty na jednom místě.

 
Najděte stánek MultiSport na Educe a zeptejte se jich na detaily ohledně jejich karty, moc rádi vám se vším poradí.

Zpět na novinky