Navštivte se svými dětmi divadelní představení, jazykové a pohybové hrátky, workshopy, edukativní aktivity nebo komentované prohlídky. 

Kdy?  11. - 17. října v Libereckém kraji.
V programu EDUCA KIDS naleznete u jednotlivých aktivit informace o kapacitě akce i zda je nutná předchozí rezervace. Jakým způsobem si můžete zarezervovat vybranou aktivitu, naleznete níže v popisu včetně příkladu rezervace.
Nezapomeňte se přihlásit na doprovodné programy a využít výhod naplno.

Na programy s omezenou kapacitou je nutné se nejprve registrovat a následně přihlásit zasláním e-mailu na adresu registrace@educaweek.cz. Do Předmětu uveďte „KIDS + název programu“. V těle následně uveďte název organizace, zvolený čas programu, jméno a věk každého účastníka a telefonní kontakt zodpovědné osoby (pro případ komplikací).

Registrujte se již dnes zdarma a získejte slevy na vstupném nebo možnost se účastnit speciálního programu, který naleznete zde
Následně od týmu EDUCA KIDS obdržíte potvrzení rezervace účasti.

Při návštěvě doprovodného programu či čerpání výhody u vybrané organizace Vám bude u vstupu nabídnut malý dárek - žlutý náramek "I LOVE EDUCA". Tento náramek potvrzuje Vaši registraci a lze se s ním prokazovat při návštěvách dalších partnerů.

Těšíme se na Vás na EDUCA WEEKU.


 

Zpět na novinky