Nedílnou součástí veletrhu EDUCA MYJOB Liberec je i každoroční odborná HR konference, která se letos zaměřila na téma HRy ve firmách. Konference proběhne ve VIP salónku Home Credit Areny ve čtvrtek 10. října od 13:00 a představí se na ní zajímaví řečníci. Konferencí nás nově provedou moderátorky České televize Michaela Nováková a Vendula Horníková.


Na jaká hravá témata naši řečníci vystoupí?


Ondřej Krátký – Startupová inspirace pro nábor a práci s týmem 
Ondřej stál před sedmi lety u vzniku úspěšného start-upu Liftago, v jehož čele dnes také stojí. Na HR konferenci nám představí spoustu inspirace, kterou si můžeme odnést z náboru a práce s týmem ve start-upovém prostředí.

Pavel Milec a Veronika Housková – Hry v L&D 
Pavel od ledna vede celé HR oddělení O2 Czech republic, jeho kolegyně Veronika v O2 stojí v čele oddělení Learning & Development. Na konferenci posluchače seznámí s tím, jak v O2 přistupují k rozvoji a vzdělávání zaměstnanců a jak se jim daří zvyšovat počet odškolených hodin a počet proškolených zaměstnanců za současného snižování nákladů. 


David Salomon a Petr Šimek – Nová doba! Zaměstnanec vyhazuje šéfa!
Tito dva akční pánové stojí za provozem restaurací v Praze. Na konferenci nás seznámí s tím, jak dnes vypadá trh práce v pohostinství, o kterém se v tomto spojení až tak nemluví. Jak se projevuje nedostatek zaměstnanců do vztahů mezi nimi a zaměstnavatelem? A kam až to všechno může vést? 


Jan Denton – Život ve firmě je hra
Šéf společnosti LUKOV Plast Jan Denton nám ukáže, jaké hry lze hrát v rodinné výrobní firmě tak, aby zaměstnance práce bavila stále víc. Dozvíte se například, co funguje v logistice a jaké hračky mají k dispozici technologové.


Jana Wollmannová a Vojtěch Čejka – Dobře provařená hra 
Co stojí za tím, že středně velká česká společnost zvládá kritickou situaci na trhu práce bez větších obtíží, početného HR týmu a masivních marketingových kampaní? I o to se s námi podělí HR manažerka Jana Wollmannová a marketingový manažer Vojtěch Čejka ze společnosti Artweld.


Michal Knězů Mrvka – Hra jako způsob poznávání světa
Náš dosavadní moderátor tentokrát změní strany a stane přednášejícím. Ústřední téma celé konference – HRU – představí z pohledu čtyř různých věd, a to ekonomie, pedagogiky, futurologie, ale také akustiky. 


Jan Lamser – Hry ve firmách
Jan je ekonom zaměřující se na kryptoměny, teolog, ale také herec a sportovec. Hry ho tak provázejí celým životem. Ve své přednášce se zaměří i na to, k čemu vlastně hry slouží, jaká herní schémata můžeme ve firmách objevit a jestli je dnes personalista ve firmě jakýmsi dungeon masterem. 
 

Zpět na novinky