V minulém týdnu proběhlo jednání s ředitelem velkoobchodu makro Liberec Miranem Švehlíkem, na kterém jsme představili plánované novinky v rámci EDUCA WEEK Liberec 2022 a zároveň jednali o spolupráci v letošním roce. A máme dobré zprávy. Velkoobchod makro Liberec se i pro letošní rok stává jedním z hlavních partnerů EDUCA WEEK, se zapojením do několika kategorií veletrhu.I letos se můžete těšit na expozici v rámci veletrhu EDUCA EXPO včetně nabídek na pracovní pozice a novinek, které chystají během letošního roku. Pro zajištění komfortu všech vystavovatelů bude makro i letos zajišťovat kompletní servis v rámci občerstvení v odpočinkové zóně tzv. makro coffe pointu.

Žáci základních škol budou mít opět možnost navštívit prostory libereckého makra a seznámit se detailně s provozem, zázemím, ale i nabídkou možné spolupráce v rámci EDUCA VISIT.

V neposlední řadě patří veliké díky za profesionální servis a rozmazlování našich hostů během EDUConference, která je již sedmým rokem neodmyslitelnou součástí čtvrtečního programu během EDUCA EXPO.

Celý tým EDUCA WEEK si velice váží tak velké podpory a těšíme se na letošní spolupráci!


 

Zpět na novinky