Liberecká knihovna vítá všechny čtenáře, návštěvníky akcí i ty, kteří si třeba jen chtějí prohlédnout zajímavé interiéry či posedět v klidném a příjemném prostředí knihovny či Knihovní kavárny. Nabízíme moderní a inspirativní prostor otevřený všem, kde si každý přijde na své. 

Kromě tradičních výpůjčních služeb (půjčit si můžete nejenom romány či odborné knihy, ale také filmy, audioknihy, deskové hry, časopisy nebo třeba e-knihy) nabízíme širokou paletu kulturních a vzdělávacích akcí. Na své si přijdou všechny věkové skupiny od nejmenších dětí po seniory.

Máte malé dítě? Zveme Vás do klubu Kolibřík nebo na odpolední akce v hudební a dětské knihovně či na pravidelnou sobotní pohádku. Máte doma studenta? Zkuste mu  nabídnout naše e-knihy, vezměte ho na cestopisnou besedu nebo blues session – a pozor! Připravujeme také únikovku v knihovně! Hledáte příjemné využití volného času a chcete se u toho něco dozvědět? Nahlédněte do naší bohaté nabídky přednášek, výstav, besed a dalších akcí. Vše o naší nabídce najdete na webu knihovny.

Hledáte prostor pro setkání? Knihovna je tu pro Vás!
V rámci EDUCA KIDS můžete v průběhu celého týdne navštívit celou řadu aktivit – sobotní pohádku pro nejmenší, setkání plné jazykových a pohybových hrátek pro batolata v klubu Kolibřík, workshop nabitý literárními postavami a příběhy, odpoledne plné her s názvem Mozkohraní. Dospělé návštěvníky zveme na přednášku Jak najít své talenty a rozvíjet talenty druhých. Školní skupiny rádi provedeme po knihovně. Registrovaní účastníci EDUCA KIDS u nás mohou získat roční registraci do knihovny zdarma.

PhDr. Dana Petrýdesová
 

Zpět na novinky