Konference nejen pro personalisty

Jarní kolo konference bylo určené samozřejmě pro personalisty, ale také pro CEO i manažery z nejrůznějších oblastí. A přesně takoví návštěvníci i řečníci se na celé konferenci sešli a pomohli ji s námi utvářet. Témata se dotkla snad téměř všech aspektů a trendů, které se dnes ve firmách aplikují a především se budou stále více rozvíjet a získávat na důležitosti právě v budoucnosti - od využívání moderních technologií až po práci s mileniály. Všechna témata ale nakonec skončila u toho nejzákladnějšího - u lidí, zaměstnanců, kolegů.

Na konferenci mě nejvíce zaujaly příspěvky, jak se v procesu náboru zaměstnanců dají použít moderní technologie, o jejichž fungování nemusíme mít dokonce ani tušení,” uvedla HR manažerka Radka Jindřichová ze společnosti Webasto.

Spolupráce s Apertou se opět vydařila

I tentokrát byla naším hlavním partnerem a spoluorganizátorem konference poradenská a vzdělávací agentura Aperta, jejíž zástupci se objevili i na našem podiu. Konferencí již tradičně provázel kouč a jednatel Aperty Michal Knězů Mrvka a o první příspěvek se postarala lektorka Dobroslava Stránská s tématem „(Jakou) má manažerská moc budoucnost?”.

„Konference nám sice ukázala, že budoucnost předvídat nedokážeme, ale můžeme sami rozhodnout, jaké kroky k ní učiníme. A k nim nás mohou dovést myšlenky, které na konferenci zazněly. Například pohled na zaměstnávání handicapovaných, zájem mileniálů o práci ve firmě mající společenský přesah nebo využívání technologií,“ zhodnotil moderátor konference Michal Knězů Mrvka. 

To podstatné probíhá i o přestávkách

Podle Michala Novotného ze společnosti Manuvia, který také na konferenci vystoupil se svým příspěvkem, byla jarní konference přínosná stejně jako tradiční podzimní HR konference. „Rád jsem se opět sešel s profesionály z oboru, poslechl si jejich nápady a pohled na situaci v dnešním managementu. O to více se těším na podzim na EDUCU.”

„Kromě širokého (a přesto praktického!) záběru konference velmi oceňuji i prostor pro setkání s kolegy z celého regionu na nezávislé půdě, která nám dala možnost otevřít i jiná témata než na formálních schůzkách”, podělila se s námi o názor Eva Boczanová, Headhunter a Advisor ze společnosti GoodCall.

A právě networking a s ním spojené sdílení zkušeností je pro nás neméně důležité! Jsme rádi, že i návštěvníci jej oceňují jako jeden z vrcholů jarní manažerské konference.

PROHLÉDNOUT FOTKY

EDUCA MYJOB LIBEREC 2019 nás čeká již v říjnu

Další možnost setkávat se, sdílet zkušenosti i odnést si nové podněty vám přineseme již v od 10. do 12. října 2019, kdy se v Home Credit Areně uskuteční 13. ročník veletrhu vzdělávacích a pracovních příležitostí EDUCA MYJOB LIBEREC 2019 spolu s HR konferencí - ta bude tentokrát na téma „HRy ve firmách”. 

Zpět na novinky