Když vše šlape, jak má, většinou si toho moc lidí nevšimne, zpozorní až při problému. Na naší HR konferenci ale žádný nenastal a technika byla prvotřídní – od LED obrazovky až po bezdrátové mikrofony pro řečníky. A tak děkujeme P.J.Art, za profesionální technické zázemí. Odpovídal nám majitel produkční společnosti Pavel Jakubec.

Proč jste se rozhodli s konferencí a Educou spojit? V čem je podle vás její smysl?

Je jasné, že Educa je velmi prospěšný veletrh, který pomáhá studentům se zorientovat na trhu práce. Největší smysl vidím v tom, že studentům proces výběru školy velmi ulehčí. Kdybych chtěl použít klišé, řeknu, že “za nás nic takového nebylo” (úsměv). A spojení P.J.Art a Educy dává smysl, protože všem, kteří na Educu dorazí, můžeme pomoci s produkcí eventů, kterými osloví nové zaměstnance nebo potěší ty stávající.

Dodali jste nám moderní technické zařízení, a díky tomu HR konference šlapala jako hodinky. Ale pro lepší představu – co konkrétně to bylo?

Chtěli jsme společně s vámi organizátory pojmout konferenci opravdu profesionálně a důstojně. Žádné kabely, žádné nezkrotné plátno nebo špatný zvuk. A tak jsme dodali podium, mimo jiné i s kobercem a mysleli jsme i na výzdobu. Co se týče techniky, prezentace probíhaly na velkoplošné LED obrazovce, které nevadí ani přímé světlo, k ní byl samozřejmě i náhledový monitor pro řečníky. Dodali jsme i bezdrátové mikrofony.

Jak se při velkých akcích vypořádáváte s náhlou změnou plánu? Máte nějaký krizový scénář?

Produkci uděláme už 10 let, takže jsme vždy připraveni s plánem B, někdy dokonce i C. Hlavní pro nás je, aby diváci nebo návštěvníci nic nepoznali a průběh byl hladký i při technických potížích. Kromě krizového scénáře (“co uděláme, když..”) tomu předcházíme třeba ještě zdvojením veškeré techniky a taky poctivou přípravou před akcí.

Co vše vlastně zvládnete připravit a zprodukovat? Mohu si vás najmout například i na soukromou firemní akci?

Určitě, pravidelně pořádáme firemní dny, které chtějí firmy pro své zaměstnance, a to v různých stylech a tématech. Neděláme jenom produkci těchto akcí, ale zajistíme i program. K tomu máme párty stany, podium, obrazovku, osvětlení i veškerou techniku k dispozici – vše je naše a nepoptáváme kvůli tomu další společnost. Tím našim klientům velmi usnadníme komunikaci a sobě následně celý proces přípravy.

Cíl na všechny akce, které pořádáme, je jednoduchý, chceme, aby akce byla atraktivní a vzbudila emoce, prostě udělala dojem. A také aby se k nám zákazník opět vrátil.

Sídlíte přímo v areálu Home Credit Areny. Jaké další akce v aréně realizujete?

Akcí HCA se účastníme pravidelně. Spolupořádáme třeba Čáry u Areny, podílíme se i na A-Styl show, Mikulášské a moc nás baví i Běh pro mateřské školky. Děláme i další sportovní akce. Třeba na Olympiádě dětí a mládeže, která se tu bude v červnu konat, budeme mít na starosti produkci všech medailových ceremoniálů.

)


Teď víte, koho oslovit na uspořádání například firemního dne. Za Educu doporučujeme všemi deseti!
 

Zpět na novinky