Letošní 17. ročník se uskuteční ve dnech 12.–14. 10. 2023. Na základě loňských čísel vám přinášíme 3 důvody, proč byste se i vy měli stát součástí EDUCA WEEK 2023!

Počet návštěvníků EDUCA WEEKu se minulý rok vyšplhal na neuvěřitelné číslo – 37 000. Tolik osob během sedmi dnů navštívilo veletrh se zájmem o poznání pracovních a vzdělávacích příležitostí nebo rovněž se zájmem o rozšíření svého rozhledu v nejrůznějších oblastech. 

Více jak 60 škol a 50 firem se prezentovalo v rámci tři dny trvajícího EDUCA EXPO, kde měly možnost ukázat vše, co nabízejí, a během toho tak zažít něco jedinečného, nalákat a poznat nové tváře a v neposlední řadě zúčastnit se soutěže o titul TOP ŠKOLA a TOP FIRMA. 

V průběhu celého týdne proběhlo více jak 130 doprovodných zábavně-vzdělávacích programů v rámci kategorií EVENT, KIDS a VISIT, které přilákaly pozornost odborné a široké veřejnosti a oslovily tak osoby všech věkových kategoriích pohybujících se v různých oblastech. 

Samozřejmě i letos se můžete těšit na spoustu oblíbených stálic a ještě více novinek. Pojďte s námi zdolat loňské rekordy. Pojďte tvořit EDUCA WEEK LIBEREC 2023.

Zpět na novinky