Neobvyklý design veletržního stánku, unikátní výrobní technologie, jedinečné produkty. To je společnost Preciosa Group, která bude bílou vránou mezi vystavovateli na říjnovém veletrhu EDUCA EXPO během říjnového EDUCA WEEKU a už teď se těší na všechny návštěvníky!
V Preciose se snoubí tradiční sklářství s moderními postupy. Výrobu průběžně inovujeme a využíváme nové technologie. Máme vlastní strojírenský závod a konstruujeme jednoúčelové stroje a zařízení.
Jeden z nejsilnějších zaměstnavatelů v Libereckém kraji navzdory nepříznivé situaci navyšuje výrobu a nabízí volná místa. Jako silná skupina Preciosa roste a nabízí záruky trvalé spolupráce.

Preciosa, a. s., se řadí mezi světovou špičku ať už v oblasti strojně broušených šperkových kamenů nebo perlí a rokajlu či výroby svítidel a lighting projektů na míru pro ty nejnáročnější zákazníky od Ameriky po Japonsko. Do výrobního portfolia Preciosy patří i unikátní skleněná zátka Vinolok.
Preciosa jako stabilní česká sklářská společnost zaměstnává na 3,5 tisíce lidí ve výrobních závodech po celém Libereckém kraji a stále přijímá nové zaměstnance nejen do výroby, ale i do svého výzkumu nebo do zahraničního obchodu.
Preciosa přijme do závodů v Liberci, Jablonci n. N., Turnově, Jablonném v P., Kamenickém Šenově, Prysku i Desné: strojníky-seřizovače – strojírenské dělníky a dělnice – zámečníky – frézaře – soustružníky – elektromontéry – obsluhu CNC – svářeče – skláře – operátory výroby i specialisty z dalších oborů.

Preciosa nabízí rozmanitou práci a kvalitní zaškolení, dobrý plat a stabilitu, řadu benefitů a pro vybrané pozice i náborový příspěvek! U nás najdete sehranou partu lidí.

Budeme pro vás na stánku Preciosa od 13. 10. do 15. 10. 2022. Těšíme se na vás!

https://preciosa.jobs.cz/
www.pracujvpreciose.preciosa.com

Zpět na novinky