Stavba nového výrobního závodu ve Frýdlantu jde do finále! Ani během zimních měsíců se nezastavily práce na stavbě nové frýdlantské pobočky slévárny, která již více než 30 let působí i v Liberci.

Ve frýdlantské pobočce bude závod rozdělen do několika hal. Každá hala má přesně daný účel: zpracování slitin, umístění výrobních linek nebo hala pro obrábění a broušení. Souběžně s finálními stavebními pracemi jsou připravovány plochy pro instalaci prvních strojů, a zároveň jsou dokončovány prostory zázemí pro zaměstnance.

Tak jak intenzivně se pracuje na výstavbě, tak intenzivně probíhá i nábor zaměstnanců. Někteří stávající zaměstnanci, kteří dojíždí do Liberce, uvítali možnost přestupu do sesterské pobočky ve Frýdlantu. Noví zaměstnanci zatím získávají zkušenosti v Liberci, aby do nového závodu nastoupili již s praxí na své pozici. 
Firma nezapomíná ani na žáky či studenty a nabízí exkurze v provozu liberecké pobočky. V doprovodu zkušených zaměstnanců, připravených zodpovídat zvídavé otázky, mají návštěvníci jedinečnou příležitost poznat celý výrobní proces.

Zájemci o práci ve stávající či nové pobočce se mohou přihlásit na www.ferova-nabidka.cz

 
 

 

Zpět na novinky