Hurá! Už potřetí se můžete těšit na oblíbenou kategorii EDUCA WEEK Liberec – EDUCA KIDS, jež nabízí bohatý program jak pro školní kolektivy, tak pro rodiny s dětmi, které mohou čerpat různé výhody a slevy a užít si tak spoustu zábavy. 

Školní kolektivy si mohou vybrat ze spousty zábavně-vzdělávacích programů a zažít tak netradiční školní den. Děti se svými učiteli se tak budou moci vrátit zpátky v čase v libereckém muzeu, zažít hudební odpoledne v krajské knihovně nebo se pokochat krásnými výhledy z liberecké radnice. 

Veřejnost bude moci čerpat různé výhody a slevy do vybraných institucí. Zvídaví průzkumníci zajisté ocení zvýhodněné vstupné do iQLandie, milovníci zvířat mohou využít výhodného vstupu do liberecké zoologické nebo botanické zahrady či dinoparku a vášniví čtenáři se mohou zdarma registrovat v liberecké nebo vratislavické knihovně. 

Celý týden EDUCA WEEK Liberec je úžasnou příležitostí pro všechny, kteří chtějí spojit zábavu se vzděláváním. Přijďte s celou třídou nebo se svou rodinou zažít něco nezapomenutelného. Kapacity jsou omezené, proto doporučujeme návštěvníkům, aby se registrovali co nejdříve na našich webových stránkách. 

Zpět na novinky