Nedalo nám to a jako první jsme vylepšili naši vlastní prezentaci. A pak jsme přemýšleli, jak dostat na výsluní i vás. Tak třeba – prostory veletrhu jsme lépe zorganizovali a přidali pódium.

Zametli jsme si před vlastním prahem
Jak bychom mohli pomoct vám, když se nikdo nevyznal u nás na stránkách? A tak máme nový web – je přehlednější, ale také krásnější a postupně ho plníme novinkami a články o Educe, ale chystáme i odborné články z oboru. A kdo ví, třeba tam s vámi uděláme i rozhovor.

Nové a přehlednější rozmístění stánků
Sedli jsme si nad mapu a vše otočili. Takže firemní prezentace jsou teď v příjemných prostorách v severní části Home Credit Areny, kde je víc prostoru a skvělý výhled na celou plochu se školami.

Můžete (téměř) cokoliv
Váš stánek má teď hromadu možností. Už víte, co budete mít ve stánku a jak zaujmete? Firma Lukov měla loni třeba roboty. A váš stánek je jen ve vaší režii – co třeba virtuální realita? Stolní hry? Nechat účastníky vyzkoušet si přímo náplň práce u vás ve firmě? Meze neklademe.

Povězte to z pódia
Letos můžete k firemní prezentaci využít i pódium Home Credit Areny. Techniku vám samozřejmě poskytneme, na vás bude říct světu to, v čem jste skvělí. Můžete mít prezentaci, povídání nebo třeba rozhovor s vaším CEO.

Budete HRrrr i letos?
Hned první den veletrhu nás čeká konference pro všechny z HR. Už víme dokonce i první řečníky – vystoupí třeba Jana Dostrašilová z Magna Exteriors nebo Heřman Volf z projektu Cesta za snem. Další řečníky prozradíme co nevidět.

Tak co, půjdete do toho s námi? Registrovat se můžete přímo tady. A pozor, místa nám už ubývají.

Budeme se těšit, 
Tým Educa 2018
 

Zpět na novinky