Primátor města Liberce Tibor Batthyány i hejtman Libereckého kraje Martin Půta udělili osobní záštitu letošnímu ročníku veletrhu EDUCA MYJOB LIBEREC. V pořadí již dvanáctý ročník nejvýznamnějšího veletrhu vzdělávání a pracovních příležitostí v euroregionu se uskuteční 11–13. října v areálu Sport Parku Liberec.

„Osobních záštit obou významných představitelů města a kraje si velice vážíme. Jsou pro nás důkazem, že město i Liberecký kraj oceňují přínos veletrhu pro celý region, a to jak pro zaměstnavatele, tak pro studenty a další zájemce, hledají uplatnění na trhu práce,“ uvedl Lukáš Přinda, ředitel pořádající společnosti S Group SPORT FACILITY MANAGEMENT. Dalšími pořadateli veletrhu jsou krajská pobočka Úřadu práce v Liberci a Liberecký kraj, který se i letos na pořádání veletrhu finančně podílí.

Třídenní veletrh EDUCA MYJOB každoročně spojuje na jednom místě oblast vzdělávání a pracovních příležitostí. Rok od roku stoupá nejen úroveň veletrhu, ale i počet návštěvníků a zájem vystavovatelů a odborné veřejnosti.

Zpět na novinky