iQLANDIA je unikátní vědecko-zábavní centrum s planetáriem v Liberci. Přijeďte si užít den plný hravé zábavy. V tomto science centru si můžete vše osahat a vyzkoušet na vlastní kůži. V jedenácti expozicích návštěvníky čeká přes 400 interaktivních exponátů. Zažijí jízdu v Mars roveru, poznají Teslův transformátor, Ohnivé tornádo nebo pokecají s humanoidním robotem Thespianem. V běžném denním programu jsou pro návštěvníky nachystané pravidelné pestré doprovodné programy. iQLANDIE je vhodná pro děti od 8 let a její součástí je i iQPLANETÁRIUM. Veškeré informace jsou na stránkách 

K iQLANDII patří také iQPARK, který je zacílen na ty nejmenší od 3 let. Vezměte své malé ratolesti a přijďte si s nimi užít veselou zábavu. Mohou si zde vyzkoušet své dovednosti, zahrát si na lékaře, hravou formou poznat svět kolem nás a mnoho dalšího. iQPARK najdete přes silnici v budově Babylonu.
Ve stejné budově se nachází i chytrá dílna iQFABLAB nabízející vyžití pro všechny milovníky tvoření a moderních technologií. V dílně mají návštěvníci k dispozici jak klasické nástroje, tak moderní zařízení. Vyzkoušejí si zde práci na 3D tiskárně, laseru a dalších technologických vychytávkách, při kterých žádná tvořivá ruka nezůstane v klidu. Chytrá dílna s širokou škálou možností je vhodná pro děti od 8 let s doprovodem, učitele i širokou veřejnost (od 15 let).
V iQFABLABU pravidelně pořádáme kurzy a workshopy, na kterých si můžete přijít vyrobit něco zajímavého. Veškeré možné využití najdete na stránkách iQFABLABU 

V rámci Educa week je možné se zaregistrovat na stránkách Educa kids a získat tak 20% slevu na vstup do expozic iQLANDIA a iQPARKU. Doprovodných programů a iQPLANETÁRIA se sleva netýká. Díky projektu Educa Kids se také můžete registrovat na science show, která bude probíhat 14.10. od 14 hodin v iQLANDII nebo na 12.10. od 14 hodin na workshop Roboti pro nejmenší v iQFABLABU.

Navštivte tento fascinující svět plný chytré zábavy!


 

Zpět na novinky