Educa Visit


Jak může vypadat vaše budoucí profese?


Co je EDUCA VISIT? 

Pro správný výběr (nejen) střední školy je důležité i to, aby si děti dokázaly představit možné budoucí uplatnění přímo v praxi. Proto bude každý zájemce moci díky programu EDUCA VISIT nahlédnout do vybraných firem v Libereckém kraji.

Především pro žáky 8. a 9. tříd základních škol, ale i pro zájemce ze středních škol budou určeny prohlídky nejrůznějších podniků a jejich pracovního zázemí. V předem definovaných časech budou žáci provázeny reálnými provozy oslovených firem, které si pro své aktivity nastavily atraktivní komentované prohlídky svých provozů.

Studentům středních a vysokých škol můžou být zprostředkovány také odborné praxe.

EDUCA VISIT 2022

 

EDUCA VISIT nabídla studentům možnost nahlédnout přímo do zázemí vybraných firem a získat představu o uplatnění v oboru, ale i požadavcích ze stran firem. Tato část EDUCA WEEKU je dlouhodobě velmi oblíbenou i proto, že se účastní nejen liberecké firmy, ale i firmy např. z Turnova či Frýdlantu. 

Děkujeme za zapojení čtyř firem, které v roce 2022 připravili pro žáky odborné exkurze. 

 

V roce 2022 se Educa Visit zúčastnilo více jak 150 žáků základních škol z Liberecka, kteří navštívili celkem 9 unikátních prohlídek firemních provozů.


REPORTÁŽE 2021

DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.

makro Cash & Carry ČR s.r.o.

DGS Druckguss Systeme Liberec s.r.o.