A je to tady – 15. ročník veletrhu EDUCA MYJOB Liberec, který se při té příležitosti rozrůstá a trochu proměňuje, aby návštěvníkům poskytl co nejlepší zážitek a zprostředkoval hodnotné informace o stavu vzdělávání i pracovních příležitostí v Libereckém kraji a celé ČR. Můžete se tak těšit na EDUCA WEEK – týden specializovaný na vzdělávání, pracovní trh a informací pro každého od nejmenších dětí až po dospělé.
EDUCA WEEK se uskuteční od 11. do 17. října, a to nejen v Home Credit Areně, ale dokonce v celém Liberci díky zapojení dalších spolupracujících institucí, firem a škol. Největší novinkou celého EDUCA WEEKu je jeho rozdělení na čtyři části:

  • EDUCA EXPO, které je starým známým veletrhem EDUCA MYJOB LIBEREC a uskuteční se od 14. do 16. října 2021 v Home Credit Areně. Nebude zde chybět představení škol a firem nejen z Libereckého kraje, doprovodný program nebo třeba odborná HR konference.
  • EDUCA KIDS, která nabídne program pro celé rodiny se zaměřením na menší děti, pro které budou připraveny různé edukativní a zábavné programy i přednášky. 
  • EDUCA VISIT, ve kterém budou moci zájemci navštívit vybrané podniky z regionu, aby si mohli lépe představit jejich fungování a následné uplatnění žáků a studentů nejrůznějších oborů.
  • EDUCA ONLINE, která slavila úspěch v roce 2020, samozřejmě chybět nebude – na webu bude k dispozici sekce věnovaná virtuálním vizitkám jednotlivých škol i dalšímu doprovodnému programu, jako bude např. STUDIO EDUCA. Celá EDUCA ONLINE bude k dispozici nejen během týdenního veletrhu, ale až do 1. března 2022, aby pomohla žákům 9. ročníků ZŠ s výběrem střední školy.
 

EDUCA WEEK 2021 tak čeká pořádně nabitý program, který se tentokrát bude zaměřovat na opravdu širokou veřejnost od nejmenších dětí až po dospělé, protože vzdělávání nekončí opuštěním školského systému, ale provází nás po celý život. 
V současné chvíli také spouštíme registrace pro vystavovatele na EDUCA EXPO, a to jak z řad škol, tak i firem. Pro bližší informace o registracích navštivte www.educaliberec.cz/pro-vystavovatele/, kde najdete i poptávkový formulář.

Pro více informací o připravovaném programu EDUCA WEEKu nás sledujte zde na www.educaliberec.cz nebo na facebookové stránce EDUCA MYJOB  Liberec.

Zpět na novinky