online služby

EDUCA 2022


Balíček ONLINE

V CENĚ BALÍČKU:​

  • uvedení v seznamu vystavovatelů na portále educaweek.cz
  • vytvoření online vizitky vystavovatele* na webu educaweek.cz 
  • pozvánka na Den otevřených dveří či jinou akci vystavovatele na Facebookovém profilu veletrhu (formou jednoho nesponzorovaného příspěvku)
  • pozvánka na Den otevřených dveří či jinou akci vystavovatele na Instagramovém profilu veletrhu (formou jednoho nesponzorovaného příspěvku do Instagram stories)
  • propagace online vizitky vystavovatele na Facebookovém profilu veletrhu (formou jednoho nesponzorovaného příspěvku)
  • propagace online vizitky vystavovatele na Instagramovém profilu veletrhu (formou jednoho nesponzorovaného příspěvku do Instagram stories)
  • PR článek ** umístěný v sekci EDUCA NEWS na webové stránce educaweek.cz včetně nesponzorované propagace na sociálních sítích veletrhu
  • zařazení do pravidelného newsletteru v rámci novinek k veletrhu EDUCA jedním bannerem s aktivním proklikem

 

 

 

CENA: 5 900 Kč / balíček

Cena je uvedena bez DPH.

*Online vizitka vystavovatele = vlastní profil vystavovatele, kde jsou zveřejněny potřebné informace pro budoucí uchazeče (kontakty, seznam studijních oborů, propagační texty o oborech a zajímavosti o chodu instituce atd.) Možnost umístění až 6 vlastních promo fotografií do sekce galerie a až dvou vlastních promo videí. Zobrazení profilu ve vyhledávači škol na educaweek.cz. Po celou dobu trvání online veletrhu je možná editace všech zveřejněných informací a souborů.

**PR článek = jedná se reklamní článek např. o novém oboru na vaší škole, významné umístění vašich studentů v celorepublikové soutěži nebo třeba o zapojení vaší organizace do významného projektu. Téma článku je vždy schvalováno s organizátorem veletrhu a rozsah je omezen na maximálně jednu normostranu. (max. 1800 znaků včetně mezer) Je možnost dodání vlastní promo fotografie (1x úvodní a max 2x pod článek)

Máte zájem o online prezentaci na veletrhu?

Zašlete nezávaznou poptávku a vyberte si ten správný online balíček.

Poptávka