Ostatní služby

 

Kostka

PREZENTACE NA MULTIMEDIÁLNÍ KOSTCE 

Každý vystavovatel má možnost prezentace na multimediální kostce formou video spotu či loga (stačí zaškrtnou v registračním formuláři).

ZDARMA pro každého vystavovatele


DOPROVODNÝ PROGRAM NA PODIU 

Vaši školu lze také prezentovat v průběhu veletrhu přímo na podiu a upoutat tak nové zájemce originálním způsobem (je potřeba zaškrtnout v registračním formuláři a vyplnit přihlášku k účasti na doprovodném programu).

ZDARMA pro každého vystavovatele

Program na podiu


Klidová zóna

KLIDOVÁ ZÓNA

Každý vystavovatel může využít klidovou zónu pro relaxaci s lehkým občerstvením. Pro vstup je nutné předložení voucheru, který obdržíte u akreditace.

V rámci výstavního stánku ZDARMA.


UBYTOVÁNÍ 

Hotel Arena*** nabízí pohodlné ubytování přímo v areálu Home Credit Areny. Pro vystavovatele je připravena 20% veletržní sleva z ceny ubytování.

 

Rezervovat ubytování

Hotel


Catering

STRAVOVÁNÍ

Pro vystvovatele bude možnost objednat po celou dobu konání veletrhu obědové menu, které bude podáváno v prostoru určeném pouze pro ně.
Pro veřejnost bude také k dispozici bufet s občerstvením a další restaurace, které se nacházejí v areálu Sport Parku Liberec.


MARKETINGOVÁ KONFERENCE PRO ŠKOLY

Již po osmé budou vystavovatelé moci zavítat na inspirativní konferenci určenou přímo pro školy. Jaké bude téma konference a kdo přijme pozvání se včas dozvíte na našich webových stránkách.

2 vstupy ZDARMA pro každého vystavovatele

 

 

Máte zájem o naše služby?

Zašlete nezávaznou poptávku pro podrobnější informace.

Poptávka